Wyszukaj:
Ogłoszeń: 17406
Firm w katalogu: 3524

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (1199)
Drewno (29)
Krawieckie (53)
Metale (9615)
Opakowania (1632)
Paliwa (37)
Poligrafia (43)
Spożywcze (148)
Tworzywa sztuczne (4650)
(54486)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Wiadomosci / Wystawy narodowe, nowości, konferencje i międzynarodowy biznes czyli PLASTPOL 2019 w Kielcach


Wystawy narodowe, nowości, konferencje i międzynarodowy biznes czyli PLASTPOL 2019 w Kielcach
2019-05-20

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych to od wielu edycji niewątpliwie największe wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce, ale również jedno
z najbardziej cenionych wydarzeń w Europie. Są wyjątkową okazją do spotkania w jedynym miejscu liderów branży i nawiązania współpracy. Nowości technologiczne i premierowe maszyny, wystawy narodowe 5 krajów, konferencje, warsztaty i międzynarodowe dyskusje – oto atuty targów PLASTPOL 2019, które startują 28 maja. Targi Kielce do 31 maja będą rozbrzmiewać dźwiękami pracujących maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Tegoroczne, 23. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy obfitują w nowości. Oznacza to nie tylko bogatą i atrakcyjną ekspozycję z najnowszymi maszynami i urządzeniami, mieszczącą się w 7 halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka. Podczas targów PLASTPOL 2019 pojawiają się nowe firmy z wielu krajów, a do „wielkiej plastpolowej rodziny” dołączają na przykład po raz pierwszy wystawcy z Gruzji. Wystawa, z roku na rok, budzi coraz większe zainteresowanie wśród zagranicznych firm. Przypomnijmy, że już ponad 50 procent wystawy stanowią przedsiębiorcy spoza Polski.
Ciekawe ekspozycje narodowe na targach Plastpol 2019
Nowością w targowej formule są w tym roku wystawy narodowe, które przygotowały Czechy, Austria i Szwajcaria. Prezentują one potencjał tych krajów. Silną obsadę na targach PLASTPOL 2019 mają przedsiębiorcy z Portugalii – 10 firm zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia. Specjalnie zaprezentuje się również grupa 9 firm z Indii. Szansę na nawiązanie kontaktów wykorzystają zapewne 4 firmy z Iranu, które pojawiają się na tegorocznych targach z dużymi stoiskami pełnymi maszyn. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców z Turcji i Chin, którzy będą obecni podczas targów liczniej niż w ubiegłym roku. Liderami wśród zagranicznych wystawców, jeśli chodzi o liczbę firm, są tradycyjnie Niemcy i Włosi.
Specjalistyczna wiedza tylko w Targach Kielce
W Targach Kielce, po raz pierwszy, spotkają się w tym roku klastry gospodarki odpadowej i recyklingu - polski, węgierski i słowacki. W programie jest, jak zwykle, wiele ciekawych punktów dotyczących kwestii merytorycznych i bieżących trendów. Fundacja Plastics Europe Polska, pierwszego dnia targów czyli 28 maja o 10.30, w kapsule w hali E, przedstawi najnowsze dane na temat branży w Polsce i Europie. Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Uzupełni je debata panelowa zatytułowana: „Tworzywa sztuczne pod presją - jak branża odnajdzie się w nowej sytuacji ?” . Bitwę na wiedzę o branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie można śledzić 28 maja, podczas jubileuszowego, 10. finału Omniplast, konkursu dedykowanego wystawcom targów.
Także pierwszego dnia PLASTPOLU odbędzie się konferencja „ Tworzywa ekologiczne i specjalne – nowe możliwości”, której organizatorem jest Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników. Drugiego dnia targów, 29 maja ruszy dwudniowe Seminarium Techniczne Plastech Info, które przez lata zdobyło grono wiernych słuchaczy. Program obfituje w prelekcje na tematy związane z wyrobami wtryskiwanymi.
Targi PLASTPOL w 2018 roku odwiedziło 19.000 specjalistów branży.


Zapraszamy do Targów Kielce na Międzynarodowe targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 28-31 maja 2019!Źródło: https://www.targikielce.pl/pl/plastpol.htmSkomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Najnowsze wiadomości
(2022-06-06)
(2022-05-25)
(2022-04-26)
Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl