Wyszukaj:
Ogłoszeń: 17170
Firm w katalogu: 3512

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (1024)
Drewno (29)
Krawieckie (53)
Metale (9579)
Opakowania (1631)
Paliwa (37)
Poligrafia (43)
Spożywcze (146)
Tworzywa sztuczne (4628)
(54424)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Nowinki techniczne / Zbliżają się Targi Symas


Zbliżają się Targi Symas
2018-08-06

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, solidna dawka wiedzy inżynieryjnej - tego wszystkiego będzie można doświadczyć w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - Symas. To unikalne w swej tematyce wydarzenie odbędzie się już 10 - 11 października w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym Expo Kraków. Jak co roku impreza połączona będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance.

Symas to spotkanie, na którym nie może zabraknąć przedsiębiorców, inżynierów i specjalistów, odpowiedzialnych na co dzień za efektywne i precyzyjne przetwarzanie oraz bezpieczne magazynowanie produktów sypkich i masowych. Targi co roku gromadzą liderów rozwiązań technologicznych usprawniających obróbkę, sortowanie, filtrowanie, magazynowanie, transport i przeładunek materiałów sypkich. Niezależnie od tego czy problem dotyczy sposobów przechowywania, kontroli poziomu czy odpowiedniej ochrony przed wybuchami pyłów, udział w Targach Symas pozwoli zapoznać się z najlepszymi dostępnymi na rynku technologiami.

Szeroki wachlarz rozwiązań prezentowanych przez tegorocznych Wystawców spełni oczekiwania przedstawicieli każdej branży. Różnorodność oferty będzie odpowiedzią na specyficzne potrzeby w przedsiębiorstwach. To tutaj rozwiązanie dla swojej firmy odnajdą przedstawiciele zarówno branży spożywczej, jak i chemicznej, rolniczej, budowlanej czy też wydobywczej. Będą oni mogli spotkać się z ponad 200 Wystawcami z całej Europy, wśród których będą m.in. takie firmy jak: Nord Napędy, Sew-Eurodrive, Lenze, Thiele GmbH & Co. KG, Sternet, Endress+Hauser, Groeneveld, Ofama, Haver& Boecker, Archimedes.

Targi Symas


Wystawcy targów Symas i Maintenance zaprezentują maszyny, urządzenia i usługi w 4 specjalnych strefach tematycznych. Pierwszą z nich będzie Strefa Atex, gromadząca firmy oferujące technologie dla obszarów zagrożonych wybuchem mieszanin pyłowo-powietrznych, gazów czy mgieł. W Strefie Cementowo-Wapienniczej odwiedzający zapoznają się z nowościami technologicznymi używanymi w kopalniach kruszyw, cementowniach, betoniarniach i zakładach produkujących materiały budowlane. Kolejną będzie Strefa Outsourcingu, w której Wystawcy zaprezentują alternatywy dla tradycyjnego utrzymania ruchu w postaci usług całościowego lub sektorowego outsourcingu utrzymania ruchu świadczonych przez specjalistów. Ostatnia ze stref tematycznych to „Przemysł 4.0”, w której zostaną pokazane najnowsze trendy w cyfryzacji i automatyzacji rozwiązań przemysłowych oraz możliwości, jakie niesie ze sobą czwarta rewolucja przemysłowa.

Targi Symas i Maintenace obfitować będą również w dużą porcję praktycznej wiedzy inżynierskiej, dzięki dwóm towarzyszącym konferencjom - "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich" i "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu".
Targi Symas i Maintenace obfitować będą również w dużą porcję praktycznej wiedzy inżynierskiej, dzięki dwóm towarzyszącym konferencjom - "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich" i "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu".

Na pierwszej z nich, organizowanej przez magazyn "Powder&Bulk", poruszone zostaną tematy związane z prezentowanymi na targach nowościami technologicznymi w zakresie obróbki materiałów sypkich. Będą to m.in.: "Nowoczesne rozwiązania stacji przesypowych w transporcie przenośnikowym", "Zastosowanie aeracji dynamicznej oraz technik wibracyjnych dla uzyskania płynnego przepływu materiałów sypkich w wybranych obiektach technologicznych" i "Instalacje odpylania w wykonaniu ATEX dla pyłów wybuchowych i elementy konieczne do ich bezpiecznej eksploatacji".

Natomiast uczestnicy konferencji "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu" będą mogli zapoznać się z najlepszymi praktykami inżynierskimi stosowanymi w zakładach produkcyjnych dotyczącymi efektywności, redukcji kosztów i predykcji w utrzymaniu ruchu. W ramach bloku tematycznego Utrzymanie Ruchu 4.0, słuchacze dowiedzą się również jak wykorzystać czwartą rewolucję przemysłową w zarządzaniu utrzymaniem ruchu czy dlaczego metodologia Lean współgra z koncepcją przemysłu 4.0. Podczas konferencji odbędzie się też pokaz wykorzystania systemu rozszerzonej rzeczywistości ARIS w utrzymaniu ruchu.

Jesienna szkoła utrzymania ruchu

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu

Reasumując, jesienią Kraków zmieni się w centrum międzynarodowego przemysłu. Wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami i merytoryczną wiedzą inżynieryjną zapraszamy 10-11 października do EXPO Kraków. Sukces zaczyna się od spotkań!

Rejetracja jest możliwa na stronach: www.symas.krakow.pl lub www.mtc.krakow.plŹródło: https://www.plastech.pl/wiadomosci/Zblizaja-sie-Targi-Symas-12769Skomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Nowinki techniczne
(2022-04-14)
(2022-04-14)
(2018-04-04)
Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl