Wyszukaj:
Ogłoszeń: 16965
Firm w katalogu: 3493

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (954)
Drewno (29)
Krawieckie (52)
Metale (9573)
Opakowania (1631)
Paliwa (37)
Poligrafia (41)
Spożywcze (146)
Tworzywa sztuczne (4502)
(54338)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Nowinki techniczne / TMA Automation na targach Interplastica.


TMA Automation na targach Interplastica.
2019-02-06

Automatyzacja technologii IML [In-Mould Labeling] projektowana i produkowana przez polską firmę TMA Automation z Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego z Gdyni zostanie zaprezentowana w dniach 29.01.-01.02.2019 na targach Interplastica w Moskwie.

Wspólnie ze światowym liderem produkcji wtryskarek firmą ENGEL z Austrii firma TMA zaprezentuje zestaw automatyzacji do etykietowania w formie w tzw. technologii IML. Zestaw ENGEL TMA IML uniLINE cell to innowacyjne urządzenie pozwalające użytkownikom na swobodną produkcję w technologii IML zarówno detali płaskich jak i pojemników. Zestaw składa się z wtryskarki serii e-motion + robota Viper 20 + automatyzacji IML uniLINE. TMA opracowała uniwersalną maszynę : IML uniLINE, która jest w pełni przezbrajalna i w krótkim czasie może służyć do produkcji IML różnych detali. Rynek produkcji technologii IML rośnie a tego typu zdobienie tworzyw ma coraz szersze zastosowanie od opakowań spożywczych poprzez zdobienia technologią IML wykończeni wnętrz w samochodach osobowych.

tma iml
Współpraca ENGEL + TMA trwa już od ponad roku. To już kolejna edycja wspólnych targów wystawienniczych. Tym razem firmy zaprezentują się na targach w Moskwie.

Należy zaznaczyć, że do skutecznej pracy w technologii IML oprócz wtryskarek i automatyzacji niezbędne są dobrze i profesjonalnie wykonane formy – szczególnie do detali tzw. „cienkościennych”. Na tym polu firma TMA współpracuje już od ponad roku z liderem produkcji form wtryskowych firmą NERŁO z Marek pod Warszawą. Wspólne instalacje IML oraz uruchomienia nowych zestawów produkcyjnych świadczą o profesjonalizmie i dobrej współpracy obu firm : TMA i NERŁO.

Wtryskarka + automatyzacja + forma to wciąż za mało do zapewnienia doskonałej i powtarzalnej produkcji IML. Jednym z ważniejszych elementów jest produkcja i wykonanie odpowiedniej etykiety IML. To wysoce innowacyjna technologia druku, którą do perfekcji opanował zespół z firmy GRAFIX z Nowego Tuchomia pod Gdańskiem.

Zestawy do produkcji IML firm ENGEL + TMA + NERŁO + GRAFIX to gwarancja wysokiej jakościŹródło: https://www.plastech.pl/wiadomosci/TMA-Automation-na-targach-Interplastica-13395Skomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Nowinki techniczne
(2018-08-06)
(2018-04-04)
(2018-02-08)
Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl