Wyszukaj:
Ogłoszeń: 17170
Firm w katalogu: 3512

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (1024)
Drewno (29)
Krawieckie (53)
Metale (9579)
Opakowania (1631)
Paliwa (37)
Poligrafia (43)
Spożywcze (146)
Tworzywa sztuczne (4628)
(54424)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Nowinki techniczne / Arburg na targach w Hanowerze 2018 Transformacja cyfrowa w przetwórstwie tworzyw sztucznych


Arburg na targach w Hanowerze 2018 Transformacja cyfrowa w przetwórstwie tworzyw sztucznych
2018-02-08

08.02.2018
Podczas targów w Hanowerze, trwających od 23 do 27 kwietnia 2018, na stoisku ARBURG nr J10 w hali 6 wszystko kręcić się będzie wokół tematu „Connectivity”. Goście będą mogli obejrzeć wtrysk elastycznych lin napinających „na żądanie”, maszynę Freeformer do produkcji addytywnej oraz moduły do koncepcji Przemysł 4.0 w zakresie „Smart Factory”.

Produkcja połączona i elastycznie zautomatyzowana
Na targach w Hanowerze 2018 odwiedzający stoisko ARBURG będą mogli zasięgnąć szczegółowych informacji dotyczących wszystkich aspektów transformacji cyfrowej. Zaliczyć do nich można produkcję połączoną i elastycznie zautomatyzowaną pod kątem „Smart Factory”, system zdalnej kontroli danych ARBURG (ARS) oraz personalizację pojedynczych elementów wielkoseryjnych w wyniku połączenia technologii wtrysku i produkcji addytywnej.

Przykład praktyczny realizacji koncepcji Przemysł 4.0 – liny napinające „na żądanie”
W ramach praktycznego przykładu realizacji koncepcji Przemysł 4.0 zaprezentowane zostaną za pomocą linii „pod klucz”, której sercem będzie pionowa wtryskarka ALLROUNDER 375 V, możliwości uwzględnienia online specjalnych wymagań klientów dotyczących biegnących procesów wtryskiwania. Osoby odwiedzające targi będą mogły wybrać między elastycznymi linami napinającymi o długości 40, 60 i 80 cm dostępnymi w trzech kolorach oraz z trzema różnymi końcówkami oraz wprowadzić te warianty bezpośrednio na terminalu obsługi. Za pomocą protokołu komunikacyjnego OPC UA zlecenie będzie przesyłane do centralnego układu sterującego SELOGICA. Linia „pod klucz” produkuje linę napinającą „na żądanie” w sposób elastyczny – od wtrysku do wtrysku.

Przemysłowa produkcja addytywna
Dzięki maszynie freeformer i różnorodnym elementom funkcyjnym będzie się można na targach w Hanowerze 2018 w praktyczny sposób przekonać, że swobodne formowanie tworzyw sztucznych ARBURG (APF) nadaje się nie tylko do tworzenia prototypów, ale też do przemysłowej produkcji addytywnej elementów funkcyjnych. Na stacji interaktywnej odwiedzający będą mogli wziąć do ręki poszczególne elementy i osobiście zapoznać się z ich funkcjonalnością i wysoką jakością.Źródło: https://www.arburg.com/pl/pl/przedsiebiorstwo/aktualnosci/news/individual-news-items/nI/12587/Skomentuj na forum
Forum

Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl